Ciągle Szukasz Pożyczki ?

Nie trać czasu !

Proponujemy Ci, że przygotujemy i wyślemy najlepsze oferty dostępne na rynku  w formie biuletynu informacyjnego.

Jeśli nie będziesz zadowolony rezygnujesz bez żadnych haczyków i problemów

Gwarantujemy satysfakcję. Nic nie tracisz – możesz zyskać jak tysiące innych użytkowników
Zostaw nam Swój email – skontaktujemy się z Tobą.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

Ważna informacja: sprawdź poprawność wpisanego adresu email. Nieprawidłowy lub nieaktualny adres uniemożliwi przesłanie oferty


Przykładowa oferta pożyczki pozabankowej:

  • Kwota pożyczki od 300 zł do 15.000 zł
  • Minimalny okres spłaty pożyczki to 2 miesiące (61 dni), a maksymalnie to nawet 24 miesięcy (2 lata)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 10 miesięcy wynosi 173,75%. Raty miesięczne (1. 236,74 zł, 2. 235,10 zł, 3. 234,19 zł, 4. 232,63 zł, 5. 231,64 zł, 6. 230,37 zł, 7. 228,93 zł, 8. 227,82 zł, 9. 226,47 zł, 10. 225,27 zł). Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 69,16 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 590 zł, opłata administracyjna (koszt miesięczny – 15 zł tj. koszt za cały okres – 150 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2 309,16 zł (stan na dzień 11.03.2016 r.).

Proces ubiegania się o pożyczkę w  całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie wymagane są poręczenia ani zabezpieczenia.


Oferta konsumenckiego kredytu gotówkowego

  • Kwota Kredytu od 1000 zł do 120.000 zł
  • Okres kredytowania kredytu wynosi od 6 do 84 miesięcy

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,89%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10600 zł , całkowita kwota do zapłaty 14997,21 zł , oprocentowanie stałe 8,49%, całkowity koszt kredytu (w tym: prowizja 530,00 zł, odsetki 2887,39 zł, ubezpieczenie 979,82 zł, usługi dodatkowe 0 zł), miesięcznych rat równych w wysokości po 223,84 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.05.2016r. na reprezentatywnym przykładzie.

Maksymalne RRSO dla kredytu wynosi 86,75% (wyliczone na dzień 6 maja 2016).


Trzy kroki aby otrzymać szczegółowe informacje:

1.Po kliknięciu klawisza „TAK chcę otrzymać ofertę” zostanie wysłany na Twoją skrzynkę email z prośbą o potwierdzenie zgody na otrzymywanie wiadomości.

2. Po potwierdzeniu zgody automatycznie zostanie wysłana kolejna informacja z ofertą.

3. Odbierz pocztę z ofertą – zawsze aktualne i ciekawe propozycje.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości wystarczy jedno kliknięcie aby się wypisać.

Zanim wyślesz formularz 

 

Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 k.c.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami:

Kim jest www.GdziePozyczka.pl ?

GdziePozyczka.pl to witryna internetowa promująca świadczenia finansowe.Umożliwia obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach finansowych na swoją skrzynkę email w formie bezpłatnego biuletynu. Strona świadczy swoje usługi publicznie i nie jest powiązana z organizacjami rządowymi. Nasze usługi mają charakter informacyjny i mają na celu zaprezentowanie aktualnych ofert finansowych dostępnych na rynku.

Jak długo czeka się na informację o ofercie ?

Informacja jest wysyłania niezwłocznie po wypełnieniu formularza kontaktowego.

Czy moje dane są bezpieczne ?

Tak. Zgodnie z obowiązującym prawem dołożyliśmy należytych starań aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) nasz baza danych została zgłoszona do Generalnego Inspektora Danych Osobowych i została w nim pomyślnie zarejestrowana. Zbiór znajduje się pod numerem 105144 i oznacza to, że zostały spełnione wymagania dot. bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Czy korzystanie z usług serwisu jest płatne ?

Nie. Usługi świadczone przez serwis www.GdziePozyczka.pl są bezpłatne. Informacje przez nas wysyłane są bezpłatne. Naszym klientom dajemy gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zrezygnować z naszych usług. Wystarczy kliknąć w link dezaktywujący subskrypcję zamieszczony w każdym emailu wysyłanym do Ciebie.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy korzystaniu z otrzymanych ofert ?

Musisz wiedzieć, że gdy skorzystasz z oferty jesteś zobowiązany do przestrzegania zasad zgodnie z zawartą umową. Szczególnie dotyczy to terminów płatności pożyczki i wysokości spłat. Zanim podpiszesz umowę zapoznaj się z kosztami wybranej przez Ciebie oferty.Odsetki zależą od rodzaju pożyczki, którą wybierzesz, a także od liczby tygodni, w ciągu których chcesz ją spłacić.

Jakie są konsekwencje w przypadku braku płatności lub opóźnień w płatnościach pożyczek

W przypadku braku płatności lub opóźnień w płatnościach należy powiadomić o tym pożyczkodawcę. Zwykle jest możliwość odroczenia lub przedłużenia spłaty na kolejny okres 15 lub 30 dni. Musisz jednak ponieść koszty prowizji, ubezpieczenia i odsetek.

Procedury Windykacyjne
W przypadku braku możliwości odzyskania pożyczonego kapitału wraz z należnymi kosztami na drodze polubownej rozpoczęta zostaje procedura windykacyjna. Pożyczki i kredyty pozabankowe podlegają standardowej procedurze, która jest taka sama jak procedury windykacji kredytu gotówkowego zaciągniętego w banki. Bank lub instytucja finansowa samodzielnie lub poprzez pełnomocnika kierują sprawę do Sądu Cywilnego. Sąd Cywilny dokonuje rozpoznania danej sprawy i na podstawie zebranych informacji wydaje orzeczenie sądowe w postaci nakazu zapłaty. Nakaz zapłaty Przekazywany jest do Komornika Sądowego, który egzekwuje roszczenie pożyczkodawcy.
Potencjalny wpływ na zdolność kredytową użytkownika
Pożyczka lub kredyt gotówkowy mają istotny wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Zdolność kredytowa to zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w ustalonym z pożyczkobiorcą terminie. Ocena, czy posiadamy tę zdolność jest uzależniona od wielu czynników, a jednym z nich są obecne zobowiązania finansowe. Zgodnie z obowiązującym prawem “Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku — Prawo bankowe (Dz. U. z 1997 r. Nr 140, poz. 939, art. 70.1.) ocena zdolności kredytowej podlega analizie punktowej potencjalnego pożyczkobiorcy (Credit Scoring). Poprzez informację zebrane od pożyczkobiorcy takie jak dochód, ilość osób na utrzymaniu, koszty utrzymania gospodarstwa domowego, inne zobowiązania kredytowe zostaje wystawiona nota punktowa, która ma zasadniczy wpływ na zdolność kredytową. Tym samym dokonując kolejnego zadłużenia w postaci pożyczki lub kredytu gotówkowego zdolność kredytowa zostaje obniżona do czasu spłaty zobowiązania.
Zgodność pożyczki z krajowymi i lokalnymi przepisami dotyczącymi pożyczek. Istotną informacją jest prawo przysługujące każdemu pożyczkobiorcy, które mówi, że  w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy lub od dnia, w którym otrzymał postanowienia umowy kredytowej, można skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy kredytowej.Podstawą do skorzystania z tego prawa jest złożenie odpowiedniego powiadomienia pożyczkodawcy na piśmie. W zależności od instytucji finansowej zgodnie z umową pożyczki, klient może być objęty obowiązkowym ubezpieczeniem na wypadek śmierci. Pożyczkobiorcy mają prawo składać reklamacje dotyczące świadczonych przez Pożyczkodawcę usług. Reklamacje rozpatruje Pożyczkodawca. Organem nadzoru właściwym w sprawach ochrony konsumentów jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów z siedzibą w Warszawie (Plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa). Wszelkie spory, rozbieżności lub roszczenia związane z umową pożyczkową, jej naruszeniem, rozwiązaniem lub ważnością, strony rozstrzygają drogą wzajemnych negocjacji. Jeżeli Strony nie mogą dojść do porozumienia, spory, rozbieżności lub roszczenia związane z umową pożyczkową, jej naruszeniem, rozwiązaniem lub ważnością, są rozpatrywane przez właściwy sąd powszechny. W zakresie nieuregulowanym w umowie, zastosowanie maja przepisy prawa powszechnie obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej Pols