Gdzie Pożyczka

Bezpłatne oferty na Twój email

Pożyczki

Szukasz Pożyczki ?

Bez Zaświadczeń i Bez Poręczycieli ?

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy bezpłatnie

Najlepsze oferty dostępne na rynku i prześlemy na Twój email w formie biuletynu informacyjnego.

 

Zostaw nam Swój email – skontaktujemy się z Tobą.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Ważna informacja: sprawdź poprawność wpisanego adresu email. Nieprawidłowy lub nieaktualny adres uniemożliwi przesłanie oferty

  Pomożemy Ci bezpłatnie znaleźć ofertę dla Ciebie. Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa.

Przykłady ofert:

Pożyczka Gotówkowa Bez zaświadczeń na dowód osobisty od 300 zł do nawet 7000zł

 • Kwota Pożyczki 1000 zł

 • Całkowita kwota do spłaty 1.277,63 zł. Wysokość raty tygodniowej 30,50 zł

 • Okres Kredytowania 42 tygodnie

RRSO – dla podanej oferty wynosi 80%

Pożyczka gotówkowa bez sprawdzania w BIK od 1000 zł do 10.000zł

 • Minimalny dochód miesięczn800 zł

 • miesięczny okres płatności rat
 • okres kredytowania od 12 do 48 miesięcy

 • możliwość darmowego odroczenia rat!

Wysokość odsetek zależy od parametrów pożyczki: kwoty i długości okresu spłacania

Pożyczka od 500 do 120 000 zł, na dowolny cel – także na spłatę innych kredytów

 • Możliwość łączenia źródeł dochodu

 • okres kredytowania 72 miesiące

 • kredyt na wakacje tańszy o 2%
RRSO dla kredytu 8 tys. zł na okres 12 miesięcy z ubezpieczeniem na Życie wynosi 15,72%.

Trzy kroki aby otrzymać szczegółowe informacje:

1.Po kliknięciu klawisza „TAK chcę otrzymać ofertę” zostanie wysłany na Twoją skrzynkę email z prośbą o potwierdzenie zgody na otrzymywanie wiadomości.

2. Po potwierdzeniu zgody automatycznie zostanie wysłana kolejna informacja z ofertą.

3. Odbierz pocztę z ofertą – zawsze aktualne i ciekawe propozycje.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości wystarczy jedno kliknięcie aby się wypisać.

Zanim wyślesz formularz 

* RRSO uzależnione od dochodów, wysokości kredytu i przesłanej oferty. (oprocentowanie od  6.75% – 80%)

Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 k.c.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami:

Kim jest www.GdziePozyczka.pl ?

GdziePozyczka.pl to witryna internetowa promująca świadczenia finansowe.Umożliwia obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach finansowych na swoją skrzynkę email w formie bezpłatnego biuletynu. Strona świadczy swoje usługi publicznie i nie jest powiązana z organizacjami rządowymi. Nasze usługi mają charakter informacyjny i mają na celu zaprezentowanie aktualnych ofert finansowych dostępnych na rynku.

Jak długo czeka się na informację o ofercie ?

Informacja jest wysyłania niezwłocznie po wypełnieniu formularza kontaktowego.

Czy moje dane są bezpieczne ?

Tak. Zgodnie z obowiązującym prawem dołożyliśmy należytych starań aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) nasz baza danych została zgłoszona do Generalnego Inspektora Danych Osobowych i została w nim pomyślnie zarejestrowana. Zbiór znajduje się pod numerem 105144 i oznacza to, że zostały spełnione wymagania dot. bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.

Czy korzystanie z usług serwisu jest płatne ?

Nie. Usługi świadczone przez serwis www.GdziePozyczka.pl są bezpłatne. Informacje przez nas wysyłane są bezpłatne. Naszym klientom dajemy gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zrezygnować z naszych usług. Wystarczy kliknąć w link dezaktywujący subskrypcję zamieszczony w każdym emailu wysyłanym do Ciebie.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy korzystaniu z otrzymanych ofert ?

Musisz wiedzieć, że gdy skorzystasz z oferty jesteś zobowiązany do przestrzegania zasad zgodnie z zawartą umową. Szczególnie dotyczy to terminów płatności pożyczki i wysokości spłat. Zanim podpiszesz umowę zapoznaj się z kosztami wybranej przez Ciebie oferty.Odsetki zależą od rodzaju pożyczki, którą wybierzesz, a także od liczby tygodni, w ciągu których chcesz ją spłacić.

Przykładowa Tabela opłat i prowizji pożyczek krótkoterminowych:

1 pożyczka 2 pożyczka 3 pożyczka 4 pożyczka 5 pożyczka
Kwota do wypłaty 200 zł 310 zł 620 zł 930 zł 1250 zł 1500 zł 2000 zł
Prowizja za udzielenie pożyczki na 15 dni z ubezpieczeniem: 40 zł 62 zł 124 zł 186 zł 250 zł 300 zł 400 zł
Prowizja za przedłużenie spłaty pożyczki o 15 dni z ubezpieczeniem: 50 zł 78 zł 155 zł 233 zł 313 zł 375 zł 500 zł
Prowizja za udzielenie pożyczki na 30 dni z ubezpieczeniem: 50 zł 78 zł 155 zł 233 zł 313 zł 375 zł 500 zł
Prowizja za przedłużenie spłaty pożyczki o 30 dni z ubezpieczeniem: 60 zł 93 zł 186 zł 279 zł 375 zł 450 zł 600 zł

Jakie są konsekwencje w przypadku braku płatności lub opóźnień w płatnościach pożyczek krótkoterminowych

W przypadku braku płatności lub opóźnień w płatnościach należy powiadomić o tym pożyczkodawcę. Zwykle jest możliwość odroczenia lub przedłużenia spłaty na kolejny okres 15 lub 30 dni. Musisz jednak ponieść koszty prowizji, ubezpieczenia i odsetek. Opłata za przedłużenie na kolejny okres wynosi 25% wartości pożyczki krótkoterminowej.

Procedury Windykacyjne
W przypadku braku możliwości odzyskania pożyczonego kapitału wraz z należnymi kosztami na drodze polubownej rozpoczęta zostaje procedura windykacyjna. Pożyczki krótkoterminowe chwilówki oraz kredyty pozabankowe podlegają standardowej procedurze, która jest taka sama jak procedury windykacji kredytu gotówkowego zaciągniętego w banki. Bank lub instytucja finansowa samodzielnie lub poprzez pełnomocnika kierują sprawę do Sądu Cywilnego. Sąd Cywilny dokonuje rozpoznania danej sprawy i na podstawie zebranych informacji wydaje orzeczenie sądowe w postaci nakazu zapłaty. Nakaz zapłaty Przekazywany jest do Komornika Sądowego, który egzekwuje roszczenie pożyczkodawcy.
Potencjalny wpływ na zdolność kredytową użytkownika
Pożyczka krótkoterminowa lub kredyt gotówkowy mają istotny wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Zdolność kredytowa to zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w ustalonym z pożyczkobiorcą terminie. Ocena, czy posiadamy tę zdolność jest uzależniona od wielu czynników, a jednym z nich są obecne zobowiązania finansowe. Zgodnie z obowiązującym prawem „Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku — Prawo bankowe (Dz. U. z 1997 r. Nr 140, poz. 939, art. 70.1.) ocena zdolności kredytowej podlega analizie punktowej potencjalnego pożyczkobiorcy (Credit Scoring). Poprzez informację zebrane od pożyczkobiorcy takie jak dochód, ilość osób na utrzymaniu, koszty utrzymania gospodarstwa domowego, inne zobowiązania kredytowe zostaje wystawiona nota punktowa, która ma zasadniczy wpływ na zdolność kredytową. Tym samym dokonując kolejnego zadłużenia w postaci pożyczki krótkoterminowej lub kredytu gotówkowego zdolność kredytowa zostaje obniżona do czasu spłaty zobowiązania.

Jak wyglądają zasady przedłużania pożyczki krótkoterminowej

Aby przedłużyć okres spłaty pożyczki krótkoterminowej  należy dokonać zapłaty prowizji i ubezpieczenia oraz odsetek za kolejny okres. Zwykle możesz przedłużać wielokrotnie zaciągniętą pożyczkę pod warunkiem przestrzegania zawartej umowy.

Czy każdy może uzyskać pożyczkę krótkoterminową ?

Nie każdy. Przedstawiamy oferty, które posiadają odpowiedzialną politykę udzielania pożyczek. Osoba, która nie będzie w stanie spłacać zobowiązania nie uzyska pożyczki. Każdy potencjalny pożyczkobiorca jest indywidualnie weryfikowany i musi spełniać określone kryteria.Przykładowo:

 1. Musisz być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
 2. Musisz być w wieku od 20 do 65 lat
 3. Musisz mieć konto w jednym z banków w Polsce
 4. Musisz mieć aktywny telefon komórkowy
 5. Musisz osiągać dochód

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Czyli wskaźnik RRSO w przypadku  krótkoterminowych pożyczek, spłacanych w częstych ratach  jest nieproporcjonalnie wysoki. Musisz wiedzieć, że RRSO to wskaźnik, który nie był tworzony do oceny wartości pożyczek krótkoterminowych

Dlatego na przykład:
1. Pożyczka 100 zł na 1 tydzień po tygodniu należy oddać 101 złotych: RRSO = 67,77%

2. Pożyczka 100 zł na 1 rok po roku należy oddać 167,77 złotych: RRSO = 67,77%

Dlatego pożyczając kwotę 2000 zł na 15 dni całkowita kwota do oddania wynosi 2400 zł.
Koszt pożyczki to 400zł, ale wskaźnik RRSO wynosi 8348%
Zgodność pożyczki z krajowymi i lokalnymi przepisami dotyczącymi pożyczek krótkoterminowych.Istotną informacją jest prawo przysługujące każdemu pożyczkobiorcy, które mówi, że  w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy lub od dnia, w którym otrzymał postanowienia umowy kredytowej, można skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy kredytowej.Podstawą do skorzystania z tego prawa jest złożenie odpowiedniego powiadomienia pożyczkodawcy na piśmie. W zależności od instytucji finansowej zgodnie z umową pożyczki, klient może być objęty obowiązkowym ubezpieczeniem na wypadek śmierci. Pożyczkobiorcy mają prawo składać reklamacje dotyczące świadczonych przez Pożyczkodawcę usług. Reklamacje rozpatruje Pożyczkodawca. Organem nadzoru właściwym w sprawach ochrony konsumentów jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów z siedzibą w Warszawie (Plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa). Wszelkie spory, rozbieżności lub roszczenia związane z umową pożyczkową, jej naruszeniem, rozwiązaniem lub ważnością, strony rozstrzygają drogą wzajemnych negocjacji. Jeżeli Strony nie mogą dojść do porozumienia, spory, rozbieżności lub roszczenia związane z umową pożyczkową, jej naruszeniem, rozwiązaniem lub ważnością, są rozpatrywane przez właściwy sąd powszechny. W zakresie nieuregulowanym w umowie, zastosowanie maja przepisy prawa powszechnie obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Gdzie Pożyczka © 2015 Frontier Theme